Re: Glasanje povodom izbacivanje Nedeljka Stefanovica zbog ponasanja

Nedeljko izneo si gomilu neistina. Apsolutno se devojka zalila Alekseju na tvoje uznemiravanje na sta ti je on lepo rekao da prestanes pa si onda krenuo da pevas. Bio sam licno pored. Takodje si i pre toga lupao gluposti prema njoj, na sta niko od nas nije reagovao, odnosno reagovali smo ignorisanjem, sto je bila greska.

Takodje Aleksej, a i iz razgovora sa starjim clanovima iz laba koji vise ne dolaze, vise puta ti je ukazano na tvoje beozobrazno ponasanje i na stetu koju nanosi labu. To nikada nisi promenio i kako je suditi po sadasnjim desavanjima i neces. Š¢akodje da te Aleksej proganja posle toga sto ti je rekao nije istina, bukvalno te covek ignorise.

To sto se ne zale tebi nema nikakve veze, ne mozes ti da odredjujes ko ce kome da se zali i na osnovu toga utvrdujes validnost i to nikako ne umanjuje tvoje bezobrazno ponasanje.

Ja ne zovem drugarice u lab upravo zbog tebe i tvog ponasanja, verujem da ima jos ljudi koji se osecaju tako samo im je glupo da kazu ili koji god razlog. Uvek gledam da ne napravis neko sranje, da ne smaras nekog kada si tu, ljudi se zale na tebe i to je cinjenica, receno ti je vise puta i to je cinjenica, nikada nisi promenio ponasanje i to je cinjenica. Nanosis stetu labu, ne moze 100 ljudi da ispasta zbog tebe i ne treba.

Sada ovde iznosis razne neistine, vadis se a verujem da dobro znas kako se ponasas.

Ovakvo ponasanje u labu ne treba da postoji, niti da se tolerise, da li to bio ti ili ja ili neko treci nije bitno, uvek sam za izbacivanje takvih ljudi.

Jun 1, 2022, 04:15 by stenedjo@gmail.com:

Takodje bih rekao da mogu ljudi i online da se ukljuce preko jitsi-ja, ako ne stizu uzivo. Ovo jeste bitna situacija i problem.
Best regards,
Stevan Nestorovic.

Jun 1, 2022, 15:06 by miloskovach@gmail.com: