Re: Glasanje povodom izbacivanje Nedeljka Stefanovica zbog ponasanja

Zdravo svima
Citajuci tvoje mejlove rano jutros Nedeljko shvatio sam da je najveci problem sto ti ne vidis gde gresis i sta radis i kako to ljudi oko tebe dozivljavaju.
Krenuo si da se pravdas i da se objasnjavas, a ako nisi nista uradio - sto onda svi mejlovi jutros?
Zelim da tebi a i svima kazem jedno
Haklab je zajednica svih nas, i kao u svakoj zajednici svi mi treba da doprinosimo onoliko koliko ko moze, zna, ima vremena, ume i zeli da bi zajednica opstala i rasla. Nazalost, na vecinu inicijativa si imao zlurade komentare i objasnjavao kako to ne valja, a nikad nisi bio neko ko je predlozio nesto konstruktivno ili doprineo necemu sto smo svi probali da izguramo. Uvek si bio 'protiv' a nikad 'za'!
Jednostavno, da ignorisemo poslednji dogadjaj, a ne smemo da ga ignorisemo, ali hipoteticki - na koji nacin/kad/kako si doprineo Haklab-u?
Samo tvoje prisustvo, koliko god imao visoko misljenje o sebi, nije samo po sebi dovoljno da bi se racunalo kao doprinos!
Najiskrenije verujem Alekseju i Stevanu za sve sto su rekli i napisali.
Iskreno mi je zao sto 99% necu moci da dodjem u petak, potrudicu se al tesko bas.
Ja, licno, imenom i prezimenom podrzavam Aleksejev predlog i Molim sve vas da uvazite moj glas kao da sam prisutan.
PS. Znam da ces sad da se pitas ko sam ja i dal sam ikad bio u Haklab-u. To dovoljno govori o tebi, tri puta sam ti pruzio ruku i upoznao se sa tobom, al izgleda da moja malenkost nije zavredila tvoju paznju i mesto u tvojoj memoriji.
Sve najbolje
Milos Kovac